Byoncé Knowles

18. listopadu 2006 v 14:17 | Igem

Zpěvačka, Herečka

Datum narození:04.09.1981Místo narození:Houston, Texas, USA

Znamení: Panna
Životopis:Beyoncé Knowles začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, když potkala LaTaviu Robersonovou na konkurzu pro dětskou skupinu. Nakonec bylo trio mladých zpěvaček doplněno o čtvrtou členku LeToyu Luckett a tak se pomalu formovala dívčí skupina Destiny's Child. Vedoucí Music World Management's Matthew Knowles, který je otcem Beyoncé se stal jejich manažerem.

Dívky prošly přes různé hudební styly a pěvecké směry, v roce 1995 se rozhodli prorazit jako Destiny's Child. Po několika vystoupeních v okolí Houstonu, se skupina objevila v populárním televizním pořadu Hledání hvězd. Přestože nevyhrály soutěž, podařilo se jim získat smlouvu s Columbia Records.

Jejich prvním hitem byl singl "No, No, No", který vydaly v listopadu 1997. Stejný rok přišlo na svět první album Destiny's Child. Album mělo obrovský úspěch v Evropě a proto zde skupina uskutečnila velké turné. Jestliže se o prvním albu dalo říct, že bylo poměrně úspěšné, tak o druhém se muselo říct, že bylo obrovským trhákem. Album "The Writing's On the Wall" (1999) se stalo 8x platinové v USA, získalo 2 nominace na Grammy a celosvětově se ho prodalo více než 10 miliónů. Z alba se použily písničky pro soundtracky k filmům Proč se blázni zamilují "Why Do Fools Fall In Love?" a Romeo musí zemřít "Romeo Must Die".

Přestože se skupina zdála jako dokonalá, která nemá žádné problémy, opak byl pravdou. V březnu 2000 členky LeToya Luckett a LaTavia Roberson oznámily, že opouštějí skupinu. Později se ukázalo, že obě členky byly nespokojeny s manažerem Matthewem Knowlesem. Přesto se skupina snažila zachovat celistvost a proto tyto dvě členky byly nahrazeny Michelle Williamsovou a Farrah Franklinovou.

Právě, když se zdálo, že Destiny's Child má své problémy za sebou, tak Farrah Franklinová po 5 měsících skupinu opustila. Nakonec skupina zůstala ve třech a dokončila své třetí album Survivor (2001). Úspěch tohoto alba byl vyrovnaný s předchozím.
Beyoncé také začíná svou hereckou kariéru. Odkazy:www.beyonce-knowles.com
www.beyonceonline.com
DISKOGRAFIE:
Crazy in Love
1. Crazy in Love [Single Version] - Beyoncé Knowles, Jay-Z,
2. Summertime - Beyoncé, Puff Daddy
3. Krazy in Luv [Rockwilder Remix]
4. Krazy in Luv [Maurice's Nu Soul Remix]
0077_t7gbz.gif
Dangerously in Love
1. Crazy In Love
2. Naughty Girl
3. Baby Boy
4. Hip Hop Star
5. Be With You
6. Me Myself And I
7. Yes
8. Signs
9. Speechless
10. Thats How You Like It
11. The Closer I Get To You
12. Dangerously In Love 2
13. Beyonce Interlude
14. Gift From Virgo
15. Work It Out (Bonus Track)
16. Bonnie And Clyde (Bonus Track)
17. Crazy In Love (feat. Vanness Wu) (Bonus Track)
18. Daddy (Hidden Track)
0077_t7gbz.gif
Me, Myself and I
1. Me, Myself & I [Radio Edit]
2. Me, Myself & I [Eastern Delight Mix]
3. Naughty Girl [Live Video]
4. Work It Out [Live Video]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama