Drew Fuller

18. listopadu 2006 v 19:57 | Igem
Drew se narodil 19. května1980 v Los Angeles v Kaliornii. Má zelené oči a měří 184 cm. Má sestru Hilary.Již ve dvanácti letech se objevil na obálce časopisu UCLA magazine, k tomu mu dopomohl starý rodinný přítel. Díky tomu si ho všiml vyhledavač talentů.V šesnásti se poprvé vydal na módní mola. Potom už to šlo rychle. Začal spolupracovat se známými modelingovými společnostmi jako je například Prada, Tommy Hilfiger nebo Club Med. Hezká tvářička mu zajistila místo v televizi, např. dělal reklamu na Toyotu, Subway a Pepsi.
Svoji filmovou kariéru začal ve filmu Vampire Clan, kde hrál věčně zfetovaného kriminálníka Roda Ferrella, který o sobě prohlašuje, že je upír. Jeho další fiml, The One, vyhrál diváckou cenu The Sundance filmového festivalu. Dále hrál ve filmech Angels Don't Sleep Here a Close Call. Také se objevil v dramatu televize WB, Black Sash.
Drew miluje sushi a ve volném čase se věnuje backetbalu, surfování, tenisu, horolezectví a snowboardingu. Hraje na klavír. Jeho nejmilejší barvou je zelená, poslouchá Ponk Floyd, jeho oblíbenými herci jsou Edward Norton, Daniel Day Lewis, Brad Pitt, Johnny Depp a herečkami Angelina Jolie a Kate Blanchette. V televizi se nejraději podívá na filmy Klub Rváčů, Hvězdné války, Girl On A Bridge nebo seriály Nip/Tuck, O.C. a Simpsonovi. Má 6 tetování a je svobodný =)
V současné době bydlí v Los Angeles se svojí kočkou Chad a ptáčkem Pink. Chtěl by být slavnou filmovou hvězdou, ale naštěstí stojí noha pevně na zemi.
Mohli jsme ho vidět ve:
Filmech:
Dark Riderv (Temný jezdec)… David Glower
Voodoo Academy (2000) .... Paul St. Clair
Seriálech:
Charmed (2003-2004) .... Chris Perry
Black Sash (2003) .... Nick Reed
Home of the Brave (2002) .... Justin Briggs
Vampire Clan (2002) .... Rod Ferrell
Close Call (2002) .... Sam
The One (2001/2) .... Cole
Angeles Don´t Sleep Here (2000) .... Teenage Jesse

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama