Norkys Batista

21. listopadu 2006 v 21:01 | Igem
CELÉ JMÉNO:Norkys Yelitza Batista Villarroel
DATUM NAROZENÍ:30. srpna 1977
MÍSTO NAROZENÍ:hl. město Venezuely - Caracas
ZNAMENÍ:Panna
POVOLÁNÍ:Topmodelka a herečka
TELENOVELY:
· Juana la Virgen (2002)
· Mi gorda Bella (2003)
· Estrambotica Anastacia (2004)
· El Cuerpo del Deseo (Kolumbie -USA, 2005)
· Amor a Palos (2005)
Norkys začínala jako modelka, jednou se ale dozvěděla přes přítele o castingu na reklamu a vyhrála. Od té doby byla v reklamách docela často. Během točení reklam vystudovala administrativu a často cestovala do USA fotit a předváděd. V roce 1999 se zúčastnila soutěže Miss Venezuela, dostala se až do finále a získala šerpu za Miss Foto a za nejk. úsměv. Na soutěži v Urugyayi obdržela titul Miss Atlántico. Zúčastnila se také Miss Atlántico, Latina a Mesoamerica (stř. Amerika). Tímto získal spoustu známostí a zkušeností a z plaché dívky se stala velká bojovnice. Norkys věděla, že práce modelky je prchlivá a díky nabídce od RCTV se stala známou herečkou.
Jak se cítíš po velkém úspěchu, jaký sklidila Má tlustá Valentyna?
Telenovela se prodala do mnoha zemí a já z toho mám velikou radost. Byla to moje 2. telenovela a s rolí jsem velice spokojená.
Pověz něco ze svého soukromí. Jaké bylo tvoje dětství?
Narodila jsem se jako třetí v pořadí, přede mnou jsou mí bratři. Je nás se mnou osm (5 dívek a 3 kluci). Jsem provdaná za Leonarda Luttingera, který je i můj manager. Když zrovna nemáme práci, děláme spoustu věcí spolu, jezdíme na dovolenou, chodíme na procházky atd.
Dozvěděli jsme se, že nemáš ráda zvířata. Je to pravda?
Ne, ne, ne!!! Já nesnáším žádné zvíře, ale opravdu žádné!! Mám z nich panický strach. Bojím se jich! Vidím zvíře a ráda bych řekla: "To je krásné zvířátko!" Jenže se ho nemůžu ani dotknout a vzít ho do náruče nepřichází v úvahu. Jednou jsem měla pracovat s opicí. Měla jsem ji vzít
do náruče, natočit první díl telenovely na jedné hoře. Měla jsem pocit, že ten odpor opravdu epřekonám a umřu. Nechtěla jsem plakala jsem a křičela. Režisér říkal: "Prosím tě Norky, musíme natočit tu scénu, nemáme moc času, ta opička ti nic neudělá, je maličká, naprosto bezbranná," ale já jsem řekla néééé!
Jednou jsi řekla, že to prvmí co tě na muži zaujme, je srde, i když ho vlastně nemůžeš vidět. Jak moc je pro tebe důležité jak muž vypadá?
U každého muže, který tě zaujme jde především o vzájemné jiskření.Musí tam něco být, co tě zaujme. Na první pohled tě jistě zaujme zevnějšek, ale čím víc si s tím mužem povídáš, tím lépe ho poznáš a přemýšlíš o tom, jaký je člověk. Já jsem rodinný typ, ale na druhou stranu taky moc ráda chodím tancovat a bavit se. Jsem valice otevřená a mám ráda podobnou otevřenost i u mužů, na druhou stranu je pro mě také důležité, aby byl muž rodinný typ. Všímám si jak se chová ke své mamince. Moje babička mi vždycky kladla na srdce, že jak se muž chová ke svým rodičům, tak se bude chovat k jjiným lidem, a samozřejmě i ke své ženě.
Chceš mít stejně dětí jako tvoji rodiče?
Myslím že ne. Nechci víc než 2 děti. Jinak to nejde, je to i finanční záležitost, vychovávat dítě není snadné.
Na své těle máš nejraději ňadra a nejméně se ti líbí lýtka.
Ňadra se mi moc líbí, protože jsou celkem pohodlná (směje se). Moje jsou taková, jaká mi je Pánbůh nadělil, nejsou chirurgicky upravená a prot se mi líbí. Moje lýtka se mi dřív nelíbili. Když nafotím nějaké snímky, lidé mi říkají, že mám moc hezké nohy, štíhlé a dlouhé. Mám elegantní nohy a teď mám ráda i svá lýtka.
Říkáš, že jsi ráda sexy, ale nejsi sexuálním objektem.
Když říkám, že jsem sexy myslím tím, že ráda nosím minisukně a přiléhavé oblečení, ale nejsem ráda sex. objektem. Nafotila jsem kalendář se sexy fotkama a můj manžel mi tvrdí, že si ho nekoupí jen muži, ale i ženy.Nevím. Chci říct, že se cítím sexy, ale necítím se být sex. objektem.
Jednou ti nabídli pracovat v Playboyi, ale ty jsi odmítla.
Pře rokem a půl abych tam pózovala. V tom kalendáři toho ale moc neukazuju, jen ňadra. Myslím, že na tom není nic špatného. Když se procházíš po pláži, také vidíš dívky nahoře bez. Ukázat prsa je dnes naprosto přirozená věc. Nechtěla jsem jediné - ukázat tu nejimtivnější část těla ženy.Když jsem dostala nabídku z Playboye, automaticky jsem si myslela, že budu úplně náhá.
Obrázek “http://www.telenovely.net/bella/batista43.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.telenovely.net/bella/batista41.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.http://www.telenovely.net/bella/nbatista34.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama