V poslední bondovce je řada chyb

26. listopadu 2006 v 20:09 | Igem

V poslední bondovce je řada chyb


Poslední představitel slavného agenta Daniel Craig na tiskové konferenci v Praze

Zatím poslední film s legendárním agentem Jamesem Bondem - Casino Royale - je prý plný chyb. Týden po jeho premiéře to tvrdí provozovatelé internetové stránky MovieMistakes.com, kam fanouškové již zaslali upozornění na 12 nesrovnalostí, které se na platně podle nich neměly objevit. Již nyní se tak nová bondovka zařazuje mezi dvacítku letošních filmů s největším počtem chyb.
25.11. 2006 11:38
LONDÝN - Mezi nepřesnosti, kterých si fanouškové všimli a které by se tvůrcům tak sledovaných snímků, jako jsou filmy s agentem Bondem, neměly stávat, patří údajně například scéna, v níž jsou dveře Bondova automobilu otevřené a po střihu v dalším záběru téže scény již nevysvětlitelně zavřené. Pečlivým pozorovatelům také neuniklo, že v jednom záběru akční scény agentovi vykukuje pod kalhotami část bílého ochranného oděvu.
Tvůrce internetové stránky Jon Sandys k tomu podotýká, že je neobvyklé, aby se vynořilo tolik upozornění na chyby již v době, kdy film běží v kinech. "Většinou je dostáváme až poté, co se film začne prodávat na DVD," říká Sandys.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama